Logo, Vector ve Raster, Bitmap Nedir? [Photoshop Dersleri]

Logo, Vector ve Raster, Bitmap farklar nelerdir? Photoshop Grafik tasarım'da online logo design eğitim setine başlamadan önce bilmemiz gereken konulardan bahsettim. Umarım eğitimden memnun kalırsınız. İyi seyirler.

Logo nedir?
Kurumunuzun temelini oluşturan ve şirketiniz hakkında detaylı bilgi veren en basite ingirgenmiş şekillerin ve renklerin bir araya geler oluşturulan piktogramlar diyebiliriz.

Hangi programı kullanmam gerekli?
Adobe Photoshop programında Logo tasarımı yapmak çok mantıklı değil ancak bu programı kullanarak kaliteli tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Logo tasarımı için en fazla kullanılması gereken ve tavsiye edilen program Adobe Illustrator programıdır. Ancak Photoshop Logo Tasarım Eğitim setinde kullanacağımız teknikler sayesinde logo tasarımda bilinmesi gereken temel ilkeleri öğreneceksiniz.

.

Yorumlarınıza hızlı cevap verebilmemiz için çevrelerine ekle:
Google+: http://plus.google.com/+afganrasulov (Önerilir)

Pcderslerim eğitimlerini izlediğin için teşekkürler.
Ücretsiz photoshop eğitimleri için abone olmayı unutma!

Abone ol: http://goo.gl/RxFw8I

Takipte kalın: https://www.youtube.com/user/afganrasulov

Diğer eğitim albümlerimiz:

Temel Eğitim Seti: http://goo.gl/Z2gKd3
Manipülasyon Çalışmalarımız: http://goo.gl/70k6Aw
Yaratıcı ve Pratik Bilgiler: http://goo.gl/2oCFoT
Speed Art Çalışmalarımız: http://goo.gl/3sL5I5

Her türlü soru, görüş ve önerilerin için www.pcderslerim.com/forum adresinden belirtebilir ya da forumu inceleyerek sormak istediklerin hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Google+: http://plus.google.com/+afganrasulov (Önerilir)
Facebook: https://www.facebook.com/pcderslerim
Twitter: https://twitter.com/pcderslerim .

Grafik tasarım programı Photoshop ile ilgili online ücretsiz özel türkçe ders paylaşımları yapıyoruz. Her bir çalışma türkçe özel ders. Özel türkçe dersleri diyorum çünkü eğitimlerimizin kalitsine güveniyoruz. Üst seviye eğitimlerimize bakmayı unutmayın.

Merhaba Pcderslerim takipçileri ben Afgan Rasulov! Sanat, eğitim ve eğlenceyi harmanlayarak grafik tasarımla ilgili Türkçe eğitimler hazırlayarak üniversite okuyan, okumayan, İngilizce bilmeyen ya da özel okullara, kurslara bütçesi yetmeyen geçliğe yardım etmek tek hedefim. Tabi bunun yanında YouTube para kazanma ve hayatımı paylaştığım bir çoğunuzun işine yarayacağını düşündüğüm vloglar/videolar üretiyorum.

Tüm videolara kanal menümüzden ulaşabilirsiniz: https://youtu.be/9WL4HXoXwtg